Skip to content Skip to footer

Анатомія кохання. Як навчитися закохуватися правильно

Відносини – це головний привід звернення жінок до мене за консультацією. Незадоволеність ставленням партнера, брак уваги з його боку, агресія партнера в сторону жінки, зради; все це змушує страждати і жіноче і чоловіче серце, просто чоловіки з цими проблемами звертаються набагато рідше за допомогою.

У цій статті, я хочу розповісти, чому ми закохуємося саме в такий тип чоловіків і жінок, який змушує нас страждати і відчувати себе нещасними. Найголовніше, що ситуація може повторюватися, незважаючи на те, що це інша людина, але проблеми в стосунках з ним дублюються.

З відносин у відносини повторюється приблизно одна і та ж ситуація, люди починають сумніватися в собі, і думають, що це просто доля така нещаслива.У повторення сценарію невдалих любовних відносин закладений певний механізм, завдяки якому ми закохуємося в майже один і той же тип людей, але відносини з ними не приносять щастя. Це можуть бути агресивні, що пригнічують нашу особистість партнери, або ж партнери, які нас не цінують, не хочуть серйозних відносин, одружені чоловіки / заміжні жінки. Під цю категорію потрапляє невзаємне кохання, відносини на відстані або по листуванню. Іноді люди, які приходять до мене на прийом, повністю розчаровуються в собі і в можливості особистого щастя.

Анатомія кохання. Як навчитися закохуватися правильно

Так, чому ж ми вибираємо приблизно схожих партнерів?

Наша психіка так влаштована, що ми вибираємо і любимо, те, що нам вже знайоме, з першого нашого любовного досвіду. У дитинстві, всі ми без винятку, дуже сильно любимо тата і маму. Ми, безумовно їх любимо, не оцінюючи, тому, що у нас немає життєвого досвіду, як це зробити.

Мами і тата бувають різні. Вони можуть бути агресивними, підвищувати голос на нас чіплятися до нас, карати нас, а можуть бути холодними, відсутніми, що не приділяють достатньо уваги. Жінки вибирають в більшості випадків і закохуються в чоловіків схожих на тата, а чоловіки в жінок схожих на маму, характером і зовнішністю. Підсвідомо нас приваблює партнер, і ми закохуємося в нього, тому, що ці відчуття нам знайомі і близькі. Ці відчуття ми вже переживали зі своїми першими любовними об’єктами – мамою і татом.

Якщо порівняти нашого коханого /кохану з одним з батьків, то виявиться, що в характері й поведінці їх є багато спільного з нашими батьками.

Для чого природа грає з нами такий злий жарт?

Я думаю, що для того, щоб ми переграли ситуацію інакше, виросли над собою, і вибирали для себе відносини, де нас люблять, цінують, піклуються про нас. Кожному з нас життя завжди дає такий шанс. Біда в тому, що ми не можемо ним скористатися, тому що не можемо відповісти взаємністю людині, з якою буде легко і спокійно, що не бентежить нашу кров і не влаштовує нам емоційних гойдалок, де ми на піку, або позитивних, або негативних емоцій.

Для того, що б ми почали помічати і любити добре відношення до нас чоловіків і жінок, нам спочатку треба отримати досвід позитивного відношення до себе, досвід прийняття нас такими, якими ми є.Цей досвід ми можемо отримати в стосунках з професійним психотерапевтом, який покаже щире, зовсім інше до нас ставлення. Це добре, чуйне ставлення допоможе подивитися нам на себе з іншого боку, і нам стануть подобатись партнери, які нас люблять і цінують.

Це стосується, не тільки любовних, але і дружніх, відносин, які теж можуть бути переглянуті.Всім бажаю знайти таке бажане особисте щастя!

З повагою, Ваш психолог, Галина Резнік!

каб. 414, вул. Соборна 11 (Колос)

м. Хмельницький, Україна, 29000

Тел: 096 277 94 88

Зроблено в Хмельницькому з ❤️ 2024.