Skip to content Skip to footer
каб. 414, вул. Соборна 11 (Колос), м.Хмельницький

Як я допомагаю при панічних атаках

Панічні атаки сьогодні досить поширене явище, як серед молоді, так і серед людей зрілого віку. На мій погляд, і це доведено роботою з клієнтами, ПА (панічні атаки), виникають тоді, коли рівень стресу для людини, перевищує резерви її психіки, тобто компенсаторні можливості психіки. Коли досить довго у людини підвищений рівень тривоги, то ПА з,являються як спосіб виходу цієї надмірної тривоги. Це можна порівняти з каструлею, яка довго кипить і в неї починає зривати кришку. Буває так, що обставини життя вже налагодились, але стрес не до кінця пережитий, і тоді можуть початись ПА, як спосіб виходу подавлених почуттів і емоцій.

У кожному з цих випадків, мій алгоритм допомоги залишається однаковим. Проводиться бесіда про життєві обставини клієнта, тестування на рівень тривоги і починається курс психотерапії. Як і у випадку з депресією, коли ПА завдають сильний дискомфорт, або суттєво псують якість життя людини, я направляю за консультацією до невролога, чи психіатра. Вони назначають медикаментозне лікування. Приймати медикаменти чи ні, залишає за собою право вибору клієнт.

Психотерапія полягає у пропрацьовуванні життєвих ситуацій, які призвели до ПА. Людина навчається заємодіяти з собою і оточуючими без надмірної тривоги і стресу у майбутньому.

Застосовую психоаналіз, вправи з короткострокової терапії з елементами гіпнозу і арт – терапію.
Потрібно щонайменше два місяці лікування, по 1 – 2 рази на тиждень.

каб. 414, вул. Соборна 11 (Колос)

м. Хмельницький, Україна, 29000

Тел: 096 277 94 88

Зроблено в Хмельницькому з ❤️ 2024.