Skip to content Skip to footer
каб. 414, вул. Соборна 11 (Колос), м.Хмельницький

Як психоаналіз допомагає змінити особистість людини

Психоаналіз груповий, або індивідуальний змінює внутрішній світ особистості, розширює її свідомість і дозволяє жити продуктивно, досягаючи своєї мети.

Психоаналіз проходить на кушетці, або сидячи лицем до психоаналітика. Він допомагає створити сприятливе середовище для регресу психіки в ранній період, і заново, під супроводом аналітика пережити травми раннього дитинства і вивільнити масу акумульованої енергії, яка захована в до кінця не пережитих ранніх травматичних переживаннях. Ця вивільнена енергія направляється на розвиток талантів і здібностей людини. 

Важливими є аналітичні рамки (час і місце зустрічі, оплата). Психоаналітик створює умови для перенесення (підсвідоме бачення в аналітику когось з батьківських фігур). Пропрацювання перенесення дозволяє стати дорослішим і взяти відповідальність за своє життя.

Застосовується метод вільних асоціацій. Клієнт говорить все, що йому приходить в голову, психоаналітик робить інтерпретації, контейнує емоції клієнта і дорощує його особистість. Проходить 2 – 3 рази в тиждень. Сесія триває 50 хвилин. 

каб. 414, вул. Соборна 11 (Колос)

м. Хмельницький, Україна, 29000

Тел: 096 277 94 88

Зроблено в Хмельницькому з ❤️ 2024.